Działki z linią brzegową

1/. Działka rekreacyjna 4800 m2 bezpośrednio przy plaży, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki: Działka rekreacyjno-budowlana o powierzchniach 4813m2 bezpośrednio przy plaży nad jeziorem Wieczno Północ. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przeznacza je na cele rekreacyjno-letniskowe. Prąd przy działce.

Okolica: Teren leży na styku Pojezierza Dobrzyńskiego i Brodnickiego w kompleksie 3 połączonych ze sobą trzech jezior: Wieczno Północ, Wieczno Południe i jezioro Płużnickie. Czystość i wielkość jezior umożliwia uprawianie sportów wodnych w szerokim zakresie. Przy jeziorach funkcjonuje wypożyczalnia sprzętów wodnych, odbywają się zloty kitesruferów.

Położenie: Działka leżą bezpośrednio przy gminnej plaży z pięknym widokiem na jeziorem Wieczno Północ. Przy jeziorze obok schludnie urządzonej plaży znajduje się plenerowa siłownia. Dystans do lasu to zaledwie 100m

Odległości: 35 km od Torunia, 2h 45 min jazdy samochodem z Warszawy (autostradą)

Ostrowo, gm Płużnica, powiat wąbrzeski


2/. Działki 5000 m2 i 6300 m2 nad jeziorem z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działka: 2 Działki z własną linią brzegową o powierzchniach 5000 m2 i 6300 m2 nad jeziorem Długie. Działki w kształcie prostokąta przylegają krótszym bokiem do jeziora. Wydane są warunki zabudowy całorocznej. Prąd i wodociąg w drodze do działki.

Okolica: Teren leży wśród jezior Pojezierza Dobrzyńskiego i stanowi cichy rekreacyjny zakątek na własny dom lub ranczo z dala od miejskiego zgiełku. Działki leżą w sąsiedztwie luźnej zabudowy wiejskiej. Jezioro w południowej części jest już w sporym stopniu zagospodarowane. Trudno znaleźć działkę z linią brzegową. W okolicy wiele jezior i lasów

Położenie: Działki leżą bezpośrednio nad jeziorem Długie, które jak sama nazwa wskazuję ma ponad  6 km długości. Do tego czystość i głębokość jeziora stwarzają bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Na działkach rosną w różnym stopniu zagęszczenia drzewa, dzięki temu tworzą klimatyczny zakątek.

Odległości: 50 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy

Długie, gmina Wąpielsk, powiat rypiński


3/. Działki 3000 m2 nad jeziorem Brdowskim, Pojezierze Kujawskie

Działki: 3 Działki z własną linią brzegową o powierzchniach 3000 m2 nad jeziorem Brdowskim. Działki w kształcie prostokąta przylegają krótszym bokiem do jeziora. Warunki zabudowy oraz media w trakcie podłączania.

Okolica: Teren leży na pograniczu województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego na malowniczym Pojezierzu Kujawski. Luźna zabudowa siedliskowa przeplatana domkami letniskowymi. Teren zachęca do aktywnego wypoczynku. 

Położenie: Działki leżą bezpośrednio nad jeziorem Brdowskim w dwóch miejscach – w części północnej i południowej jeziora. Do drogi asfaltowej dojazd ok 150 metrów dobrą drogą polną.

Odległości: 50 km od Konina, 2 h 10 min jazdy samochodem z Warszawy

Radoszewice, gmina Babiak, powiat kolski


4/. Działka 1,2 ha z linią brzegową i stawem nad jeziorem Głuszyński, Pojezierze Kujawskie

Działki: Działka 1,2 ha (12 000m2) bezpośrednio nad jeziorem Głuszyńskim z warunkami zabudowy na dwa domy całoroczne. Na działce znajduje się zadbany, zarybiony 12-arowy staw

Okolica: Działka leży nad największym jeziorem na Pojezierzu Kujawskim (Jezioro Głuszyńskie – ponad 600 ha).Okolica bardzo wypoczynkowa. Bardzo dobre warunki do wędkowania oraz do innych sportów wodnych m.in. wypożyczalnie sprzętów wodnych. szkoła windsurfingu. Otoczenie działki stanowią zabudowane trwale działki rekreacji całorocznej. Blisko sklep.

Położenie: Działka posiada linię brzegową jeziora. Ze stawu można wypłynąć na jezioro. 

Odległości: 70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 20 min jazdy samochodem z Warszawy

Wymysłowo Stawiska, gmina Piotrków Kujawski, powiat radziejowski