Działki z linią brzegową

1/. Działka rekreacyjna 4800 m2 bezpośrednio przy plaży, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki: 3 działki rekreacyjno-budowlane o powierzchniach 1654 m2, 1654 m2, 4813m2 leżące bezpośrednio (w pierwszej i drugiej linii) nad jeziorem Wieczno Północ. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przeznacza je na cele rekreacyjno-letniskowe. Media i prąd przy działkach.

Okolica: Działki leżą na styku Pojezierza Dobrzyńskiego i Brodnickiego w kompleksie 3 połączonych ze sobą trzech jezior: Wieczno Północ, Wieczno Południe i jezioro Płużnickie. Czystość i wielkość jezior umożliwia uprawianie sportów wodnych w szerokim zakresie. Przy jeziorach funkcjonuje wypożyczalnia sprzętów wodnych, odbywają się zloty kitesruferów.

Położenie: Działki leżą bezpośrednio przy gminnej plaży z pięknym widokiem na jeziorem Wieczno Północ. Przy jeziorze obok schludnie urządzonej plaży znajduje się plenerowa siłownia. Dystans do lasu to zaledwie 100m

Odległości: 35 km od Torunia, 2h 45 min jazdy samochodem z Warszawy (autostradą)

Ostrowo, gm Płużnica, powiat wąbrzeski


2/. Działki z linią brzegową 1070, 1170 m2, Pojezierze Kujawskie

Działki: 2 działki z własną linią brzegową o powierzchniach 1070-1170 m2. Wydane warunki zabudowy całorocznej. Wodociąg przy działkach, prąd w trakcie realizacji (planowane ukończenie maj 2020). Kilka działek w drugim i trzecim rzędzie z pięknym widokiem na jezioro.

Okolica: Teren leży pośród spokojnych malowniczych pól Pojezierza Kujawskiego. Obok luźnej zabudowy wiejskiej powstało kilka domków letniskowych i tzw. domków holenderskich.

Położenie: Działki posiadają własną linie brzegową, co zapewnia wysoki komfort z korzystania z jeziora. Zarówno kąpiel, wędkowanie jak inne sporty wodne w czystym jeziorem Grójeckim to sama przyjemność.

Odległości: 30 km od Włocławka, 125 km od Łodzi, 2 h 10 min jazdy samochodem z Warszawy

Grójczyk, gmina Boniewo, powiat włocławski


3/. Działka rekreacyjne 3719 m2 z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki: Działka budowlano-rekreacyjne o powierzchni 3719m2 z własną linią brzegową nad jeziorem Wieldządz. Kształt bardzo zbliżony do kwadratu. Długość linii brzegowej 55m. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na rekreację z zabudową całoroczną.  

Okolica: Działki leżą na styku Pojezierza Dobrzyńskiego i Brodnickiego. Miejscowość Wieldządz to spokojna wieś z powoli rozwijająca się rekreacją. Luźna wiejska zabudowa przeplata się z nowymi domami rekreacyjnymi.

Położenie: Działki leżą poza zwartą zabudową wsi Wieldządz. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej. Teren delikatnie opada w stronę jeziora, przez co z działki rozpościera się widok na jezioro.

Odległości: 40 km od Torunia, 2h 50 min jazdy samochodem z Warszawy (autostradą)

Wieldządz, gmina Płużnica, powiat wąbrzeski


4/. Działka 3500 m2 z linią brzegową nad jeziorem Świesz, Pojezierze Kujawskie

Działka: Działka o powierzchni 3500m2 nad jeziorem Świesz z własną linią brzegową. Działka w kształcie prostokąta przylega krótszym bokiem (ok. 40 m) do jeziora. Wydane są warunki zabudowy całorocznej. Prąd i wodociąg w drodze do działki

Okolica: Teren leży wśród lasów i jezior Pojezierza Kujawskiego i stanowi cichy rekreacyjny zakątek na własny dom z dala od miejskiego zgiełku. W sąsiedztwie luźna zabudowa wiejska. W okolicy kilka innych jezior, w tym największe na tym Pojezierzu, Jezioro Głuszyńskie (5 km polnymi i leśnymi drogami) 

Położenie: Działka leży bezpośrednio nad jeziorem Świesz, które stwarza bardzo dobre warunki do wędkowania. Leżący zaledwie 50m las nadaje dodatkowych walorów rekreacyjnych. Do najbliższej drogi asfaltowej 300m (Droga wojewódzka).

Odległości: 70 km od Torunia, 120 km od Łodzi, 2 h 30 min jazdy samochodem z Warszawy

Świesz, gm. Bytoń, powiat: radziejowski


5/. Działki 5000 m2 i 6300 m2 nad jeziorem z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działka: 2 Działki z własną linią brzegową o powierzchniach 5000 m2 i 6300 m2 nad jeziorem Długie. Działki w kształcie prostokąta przylegają krótszym bokiem do jeziora. Działki w drugim i trzecim rzędzie o powierzchniach 1000m2 mają zapewnione dojście drogą wewnętrzną. Wydane są warunki zabudowy całorocznej. Prąd i wodociąg w drodze.

Okolica: Teren leży wśród jezior Pojezierza Dobrzyńskiego i stanowi cichy rekreacyjny zakątek na własny dom lub ranczo z dala od miejskiego zgiełku. Działki leżą w sąsiedztwie luźnej zabudowy wiejskiej. Jezioro w południowej części jest już w sporym stopniu zagospodarowane. Trudno znaleźć działkę z linią brzegową. W okolicy wiele jezior i lasów

Położenie: Działka leży bezpośrednio nad jeziorem Długie, które jak sama nazwa wskazuję ma ponad  6 km długości. Do tego czystość i głębokość jeziora stwarzają bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Na działkach rosną w różnym stopniu zagęszczenia drzewa, dzięki temu tworzą klimatyczny zakątek.

Odległości: 50 km od Torunia, 2 h jazdy samochodem z Warszawy

Długie, gmina Wąpielsk, powiat rypiński


6/. Działka 3,59 ha z możliwością podziału nad jeziorem z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działka o powierzchni 3,59 ha nad jeziorem Kopiec, w kompleksie malowniczych jezior Pojezierza Dobrzyńskie. Dostęp do jeziora. Teren bardzo urozmaicony, pofałdowany, piękne widoki na jezioro i okolice. Oczka wodne do pogłębienia. Wydana decyzja o podłączeniu mediów. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Kleszczyn, gmina Brzuze, powiat rypiński