Działki nad jeziorem powyżej 1500 m2

1/. Działki rekreacyjne 3700m2 z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki z pięknym widokiem i linią brzegową nad jeziorem w Wieldządzu. Dla działek obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który przeznacza je na cele rekreacyjne. Zgodnie z zapisami planu możliwa jest tu zarówno zabudowy letniskowa jak i całoroczna. Media przy działkach. Dobry dojazd lokalną drogą asfaltową. Do widocznej na zdjęciach plaży gminnej jest około 900m. 2 działki po 3700m2, można połączyć

Wieldządz, gmina Płużnica, powiat wąbrzeski


2/. Działka rekreacyjne 4000m2 z linią brzegową przy niewielkiej plaży, Pojezierze Brodnickie

Działka rekreacyjno-letniskowa 4000m2 nad jednym z największych jezior Pojezierza Brodnickiego – jezioro Wieczno/Przydwórz – ponad 500ha. Działka uzbrojona w media z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Okolica dobra do wypoczynku, dogodne warunki do uprawiania sportów wodnych. Niewielkie plaża/kąpielisko przy działce. Możliwość zabudowy pensjonatowej. Działka leży praktycznie przy lesie – 50m.

Ostrowo, gm Płużnica, powiat wąbrzeski


3/. Działki 1,15ha i 0,85 ha nad jeziorem z linią brzegową i lasem, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki leżą nad pięknym, rynnowym jeziorem jeziorem Długie, które zgodnie z nazwą ma aż 12 km Długości. Dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Działki o powierzchniach 1,15ha i 0,85ha posiadają własną linię brzegową , a także kilka arów lasu. Media w trakcie przyłączania do działek. Okolica spokojna w pełni oddający swoisty klimat Pojezierza Dobrzyńskiego.

Długie, gmina Wąpielsk, powiat rypiński


4/. Działka 3,59 ha z możliwością podziału nad jeziorem z linią brzegową, Pojezierze Dobrzyńskie

Działka o powierzchni 3,59 ha nad jeziorem Kopiec, w kompleksie malowniczych jezior Pojezierza Dobrzyńskie. Dostęp do jeziora. Teren bardzo urozmaicony, pofałdowany, piękne widoki na jezioro i okolice. Oczka wodne do pogłębienia. Wydana decyzja o podłączeniu mediów. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Kleszczyn, gmina Brzuze, powiat rypiński


5/. Działki z linią brzegową przy Gostynińsko-Włocławski Parku Krajobrazowym

Dwie działki po 2700m2 z własną linią brzegową nad jeziorem Lubiechowskim. Teren leży na skraju malowniczego Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Okolica jest bardzo spokojna a do najbliższego lasu jest zaledwie 700m. Dla działek wydane zostały warunki zabudowy, media są natomiast w trakcie przyłączania. W kompleksie jezior Pojezierza Kujawskiego

Krzewent, gmina Kowal, powiat włocławski