Działki nad jeziorem do 1500 m2

1/. Działki 800m2 nad Jeziorem Szczytnowskim, Pojezierze Kujawskie

Działki w miejscowość Nowiny o powierzchni 800m2 posiadają notarialnie dojście do jeziora – udział w plaży, odległości od jeziora 600m, okolica rozwinięta pod kątem rekreacji, domki letniskowe, ośrodki, wypożyczalnie sprzętu, jezioro głębokie i czyste, dojazd lokalną drogą asfaltową, płaskie zejście do jeziora.

Nowiny, gmina Choceń, powiat włocławski


2/. Działki z linią brzegową nad jeziorem Szczutkowskim, Pojezierze Kujawskie

Działki rekreacyjno-letniskowe nad urokliwym jeziorem Szczutkowskim, położonym w kompleksie jezior Pojezierza Kujawskiego, 3 działki z linią brzegową po ok 1900m2, pozostałe działki 1000m2, media przy działkach, warunki zabudowy całorocznej, w sąsiedztwie kilka domków letniskowych, dobry dojazd autostradą A1- ok 8 km do zjazdu.

Szczutkowo, gmina Choceń, powiat włocławski


3/. Działki nad „spokojnym” jeziorem Grójeckim, Pojezierze Kujawskie

Działki rekreacyjno-budowlane nad jeziorem Grójeckim, 6 działek o regularnych kształtach i powierzchniach 1000m2, dojście do jeziora zapewnione notarialnie, drogą wewnętrzną – 150m, media przy działkach. Okolica jest bardzo cicha pozwala na swobodny wypoczynek na łonie natury na pięknych Kujawach. Kilka działek już sprzedałem i częściowo są już zagospodarowane.

Grójczyk, gmina Boniewo, powiat włocławski


4/. Działki z pięknym widokiem nad jeziorem Lubotyń, Pojezierze Kujawskie

Osiem działek o powierzchni 1000m2 nad jeziorem Lubotyńskim, w powiecie kolskim, w południowej częsci Pojezierza Kujawskiego.  Działki posiadają zapewnione notarialnie dojście do jeziora-udział w plaży. Wydane warunki zabudowy, media przy działkach. Teren urozmaicony z pięknymi widokami na jezioro. Jezioro Lubotyńskie należy do najczystszych i największych jezior na Pojezierzu Kujawskim.

Brzezie, gmina Kłodawa, powiat kolski


5/. Działki 1000m2 nad największym jeziorem na Pojezierzu Kujawskim

Działki rekreacyjne nad jeziorem Głuszyńskim /Orle/ w samym sercu malowniczych Kujaw. 6 działek uzbrojoynch w media z wydanymi warunkami zabudowy. Dojście do jeziora drogą wewnętrzną ok 400m. Nad samym jeziorem znajduję się działka-plaża, której jestem również właścicielem i oczywiście zapisuję również udział notarialny w plaży. Jezioro Głuszyńskie jest największym i jednym z najczystszych jezior na Pojezierzu Kujawskim. Można swobodnie uprawiać sporty wodne.

Wincentowo, gmina Piotrków Kujawski, powiat radziejowski


6/. Działki nad urokliwym jeziorem Będzeń, Pojezierze Dobrzyńskie

Sześć działek z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchniach 1200-15000m2 nad jeziorem Będzeń w powiecie lipnowskim. Dojście do jeziora – do niewielkiej plaży gminnej to ok 120-200m. Taka sama odległość dzieli działki od rozpoczynających się sporych kompleksów leśnych. Okolica dzięki bliskości lasów i jeziora pozwala swobodnie wypocząć. Media przy działkach. 140 km od Warszawy

Rumunki Tupadelskie, gmina Wielgie, powiat lipnowski


7/. Działki przy lesie nad jeziorem Lubówiec, Pojezierze Dobrzyńskie

Działki 1000m2 z warunkami zabudowy nad jeziorem Lubówiec na Pojezierzu Dobrzyńskim w kompleksie lasów i jezior. Działki uzbrojone z wydanymi warunkami zabudowy. Dojście do jeziora (ok 400m) zapewnione notarialnie, udział w mini-plaży przy jeziorze. Nad jeziorem znajduje się niewielki pomost. Kilka działek sprzedanych i częściowo zagospodarowanych. Naturalne warunki pozwalają na wypocząć z dala od miejskiego zgiełku oraz aktywnie spędzać czas. Okoliczne lasy należą do nadleśnictwa Skępe i są równie bardzo dobrze zadbane.

Lubówiec, gmina Skępe, powiat lipnowski


8/. Działki rekreacyjno-leśne nad jeziorem Łąkie, Pojezierze Dobrzyńskie

Cztery działki z wydanymi warunkami zabudowy położone w zaciszu leśnym nad jeziorem Łąkie na Pojezierzu Dobrzyńskim. Działki o powierzchniach 1000m2 i regularnych kształtach, uzbrojone. Okolica spokojna i bardzo przyjazna. Dojście do jeziora pięknymi leśnymi ścieżkami. Jezioro Łąkie jest dobrze rozwinięte pod względem turystycznym- plaże, kąpieliska, bary, wypożyczalnie sprzętu wodnego. 4 km od trasy krajowej nr 10 Toruń-Warszawa

Łąkie, gmina Skępe, powiat lipnowski


9/. Działki rekreacyjno-budowlane 1500-2000m2 nad jeziorem na  Pojezierzu Dobrzyńskim.

Działki budowlano-rekreacyjne nad czystym i głębokim jeziorem Moszczone. 4 działki o powierzchniach 1500-2000m2 z mediami i wydanymi warunkami zabudowy. Jezioro należy do najczystszych w regionie i nadaje się do nurkowania. Kilka sąsiednich działek jest już  częściowo zagospodarowanych, a okolica jest bardzo spokojna i stwarza bardzo dobre warunki do wypoczynku.

Moszczonne, gmina Kikół, powiat lipnowski


10/. Działki nad największym jeziorem na Pojezierzu Dobrzyńskim

Działki 1000-1500m2 z wydanymi warunkami zabudowy nad jeziorem Żalskim w kompleskie jeziora i lasów Pojezierza Dobrzyńskiego.  Działki są uzbrojone w prąd i wodociąg. Dojście do jeziora przez las – ok 500m. Jezioro Żalskie jest największym jeziorem na Pojezierzu Dobrzyńskim. Dodatkowym walorem tej cichej i spokojnej okolicy jest bliskość lasu. Swoisty mirkoklimat stwarza bardzo dobre warunki do wypoczynku.

Ruda, gmina Rogowo, powiat rypiński