Działki na Pojezierzu Włocławskim

POJEZIERZE WŁOCŁAWSKIE

 

1/. Działki nad jeziorem Szczutkowskim, Pojezierze Włocławskie

Działki: 4 działki o powierzchniach 1080-1290 m2 z wydanymi warunkami zabudowy całorocznej, tworzą kameralny kompleks. Prąd i woda przy działkach

Okolica: Okolica rozwija się pod kątem turystki, powstają pierwsze domki letniskowe. Luźna zabudowa z dala od zgiełku. W odległości 1,5 km od działek funkcjonuje latem ośrodek wypoczynkowy. Leśno-polne ścieżki i drogi zachęcają do aktywnego wypoczynku (rowery, bieganie, nordic walking)

Położenie: Dojście do jeziora 90-150m drogą wewnętrzną, która rozszerza się przy jeziorze. Nabywca działki staję się również współwłaścicielem kilkuarowego terenu nad samym jeziorem. Do drugiego jeziora 500m, do lasu 800m.

Odległości: 20 km od Włocławka, 100 km od Łodzi, 2 h jazdy samochodem z Warszawy. 8 km do zjazdu z autostrady A1

Szczutkowo, gmina Choceń, powiat włocławski


2/. Działki 700 m2 nad jeziorem Szczytnowskim, Pojezierze Włocławskie

Działki: 10 działek o regularnych kształtach do wyboru. Powierzchnie 700-1000 m2. Wydane warunki zabudowy całorocznej. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowo-letniskowa. Prąd i wodociąg w drodze.

Okolica: Działki leżą nad jednym z najczystszych jezior Pojezierza Kujawskiego. Okolica bardzo dobrze rozwinięta pod kątem turystyki: domki letniskowe, ośrodki, wypożyczalnie sprzętu, klub płetwonurkowy.

Położenie: Działki leżą od 400 m od jeziora. Dojście drogą gminną. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Teren płaski. Kilka działek ma wjazd bezpośrednio z lokalnej drogi asfaltowej, pozostałe dojazd drogą utwardzoną

Odległości: 25 km od Włocławka, 100 km od Łodzi, 2 h jazdy samochodem z Warszawy. 12 km do zjazdu z autostrady A1

Niemojewo, gmina Choceń, powiat włocławski


3/. Działki 750-1000 m2 nad jeziorem Grójeckim, Pojezierze Włocławskie

Działki: Kilka działek z widokiem na jezioro o powierzchniach 750-1000 m2 (można łaczyć). Wydane warunki zabudowy całorocznej. Wodociąg i prąd przy działce

Okolica: Teren leży pośród spokojnych malowniczych pól Pojezierza Kujawskiego. Obok luźnej zabudowy wiejskiej powstało kilka domków letniskowych i tzw. domków holenderskich.

Położenie: Działki leżą na wzniesieniu, przez co roztacza się piękny widok na jezioro Grójeckie. Do jeziora 100-200m – dojście zapewnione notarialnie. Kąpiel, wędkowanie jak inne sporty wodne w czystym jeziorem Grójeckim to sama przyjemność.

Odległości: 30 km od Włocławka, 125 km od Łodzi, 2 h 10 min jazdy samochodem z Warszawy

Grójczyk, gmina Boniewo, powiat włocławski


4/. Działki nad największym jeziorem na Pojezierzu Włocławskim

Działki: Działki o powierzchniach 830 m2, 1150 m2, 1348 m2  nad największym jeziorem na Pojezierzu Kujawskim. Działki są uzbrojone w prąd i wodociąg i wydana jest decyzja o warunkach zabudowy całorocznej

Okolica: Nad największym jeziorem na Pojezierzu Włocławskim (Jezioro Głuszyńskie – ponad 600 ha). Okolica bardzo wypoczynkowa. W sąsiedztwie wiele zagospodarowanych działek rekreacyjnych. Bardzo dobre warunki do wędkowania oraz do innych sportów wodnych m.in. wypożyczalnie sprzętów wodnych. szkoła windsurfingu. 

Położenie: Działki leżą 200 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Dystans do lasu to jedynie 150-200 m. 

Odległości: 70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 30 min jazdy samochodem z Warszawy

Wymysłowo-Stawiska, gmina Piotrków Kujawski, powiat radziejowski


5/. Działki nad jeziorem Kamieńczyk, Pojezierze Włocławskie

Działki: Kilka działek ok. 1200-1500m2 nad jeziorem Kamieńczyk. Wydane warunki zabudowy całorocznej. Dostępne media: prąd i wodociąg
 
Okolica: Piękne i malownicze Kujawy. Jezioro czyste o długości ok 2 km, dobrze zarybione. 10 minut spacerem  do dużych kompleksów leśnych.
 
Położenie: Działki z dobrym dojściem do jeziora drogą wewnętrzną (100-150m).Teren delikatnie schodzi do jeziora, przez co działki mają widok na jezioro. Kilka leży przy urokliwym strumyku. 
 
Odległości: 70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 20 min jazdy samochodem z Warszawy
 

Świnki, gmina Topólka, powiat radziejowski


6/. Działki nad jeziorem Czarny Bród, Pojezierze Włocławskie

Działki: 5 działek o powierzchniach 770 m2 nad jeziorem na Pojezierzu Włocławskim. Wydana decyzja o warunkach zabudowy całorocznej
 
Okolica: Nad pięknym i czystym jeziorem Czarny Bród. Okolica bardzo wypoczynkowa, ale spokojna, W kompleksie kilku jeziora pojezierza (j. Głuszyńskie – największe na Pojezierzu, jezioro Świesz, Jezioro Kamieńczyk). Duże kompleksy leśne wokół. Tereny atrakcyjne do aktywnego wypoczynku.
 
Położenie: Działki leżą 400-450 m od jeziora. Nad jeziorem znajduje się kilka arów prywatnej plaży i pomost. Nabywca działki staje się jej współwłaścicielem. Dystans do lasu to jedynie 50m. Działki porośnięte drzewkami-samosiejką  
 
Odległości: 70 km od Torunia, 1h 30 min jazdy samochodem od Łodzi, 2 h 20 min jazdy samochodem z Warszawy

Czarny Bród, gmina Piotrków Kujawski, powiat radziejowski